No Makeup Selfies - Celebrity zdieľajú Selfies bez make-upu na Instagrame

Všetky ženské celebrity sú obdarené najlepšou maskou v neobmedzenom množstve a majú dokonca prístup k najlepším maskérkam na svete. Vždy vyzerajú úžasne a bezchybne a my, normálne ľudské bytosti, sme na nich zvyknutí v úcte. Mnoho celebrít sa však rád venuje aj bez make-upu a nielen to, ale berie si selfies bez make-upu a delí sa o nich so svojimi fanúšikmi a zvyškom sveta.

Buď pred spaním, alebo po prebudení celebrít, rád sa podelím o fotografie # NoMakeup a predviesť svoje nové tváre svetu, píše R1lmedia.




01


Vždy vyzerajú očarujúce a ohromujúce so štylizovanými vlasmi a make-upom, ale sú tiež známe svojou prirodzenou krásou. Hviezdy však tiež bojujú proti tlaku, aby vyzerali bezchybne, a to aj na rôznych podujatiach a na červenom koberci. Mnoho celebrít sa rozhodlo zdieľať selfies bez makeupu na svojich Instagramových účtoch a ukázať svetu, že sú nádherné rovnako ako s make-upom.

Prejdite nadol a prijmite malé statočnosti ženských celebrít v tomto svete krásy.

Lady Gaga

V podstate nemôžem spať bez opakovania každej jednotlivej skladby, ktorú píšem donekonečna, ale znova ju milujem. Prijímanie mučenia, ako ma napadli moje vlastné myšlienky. Ako svätojánsky kôň, ktorý rodí ušnice. Eeeeew!

Príspevok zdieľaný používateľom Lady Gaga (@ladygaga) 15. januára 2015 o 9:16 hod. PST

Gigi Hadid

bozky x 19m = ďakujem za všetko xx

Príspevok zdieľaný používateľom Gigi Hadid (@ gigihadid) 16. júna 2016 o 2:16 hod. PDT

Vyzerá ešte rozkošnejšie bez make-upu

dážď klesá, ukradne niektoré prikrývky

Príspevok zdieľaný používateľom Gigi Hadid (@ gigihadid) 28. októbra 2015 o 16:22 hod. PDT

Demi lovato

Pehy v bode #nomakeup

Príspevok zdieľaný používateľom Demi lovato (@dlovato) 18. mája 2017 o 10:54 PDT

Predvádza pihy

Sun pobozkal www.devonnebydemi.com #prírodné #freckles #nomakeup #DevonneByDemi

Príspevok zdieľaný používateľom Demi lovato (@dlovato) 19. apríla 2016 o 15:12 PDT

Kylie Jennerová

Príspevok zdieľaný používateľom Kylie (@kyliejenner) 13. augusta 2016 o 9:49 hod. PDT

Predvádza svoju prirodzenú krásu

čistenie skríň a strieľať deň

Príspevok zdieľaný používateľom Kylie (@kyliejenner) 2. augusta 2017 o 10:30 hod. PDT

Zoznam značiek topánok Nike

Selena Gomez

Následky cyklu duší. Chcem. Tacos.

Príspevok zdieľaný používateľom Selena Gomez (@selenagomez) 23. apríla 2015 o 10:35 PDT

Chrissy Teigen

Nie je potrebný žiadny filter

Príspevok zdieľaný používateľom John Legend (@johnlegend) 29. augusta 2017 o 13:23 PDT

rihanna

#heauxm

Príspevok zdieľaný používateľom Bdglriri (@ Badgalriri) 6. augusta 2015 o 12:50 hod. PDT

Beyonce

Príspevok zdieľaný používateľom Beyoncé (@beyonce) 20. septembra 2015 o 8:17 hod. PDT

Sofia Vergara

Trochu slnka, než sa dnes vydáme do Mexika lindooooo !!! sú balené @ čajová lyžička

Príspevok zdieľaný používateľom Sofia Vergara (@sofiavergara) 21. júna 2015 o 13:08 PDT

slávni karate herci

Jessica Alba

Utorok / všetky dni, keď môj Hayes #chillin sleduje @graceandfrankie - som v sezóne 4 a nechcem, aby sa to skončilo #bingewatching #graceandfrankie #lovethisshow #newbornmom

Príspevok zdieľaný používateľom Jessica Alba (@ Jessicaalba) 30. januára 2018 o 17:27 PST

Bella Hadid

dobrú noc, milí priatelia

Príspevok zdieľaný používateľom (@bellahadid) 7. decembra 2015 o 22:18 PST

zendaya

Čerstvé dieťa čelí ... dobrú noc

Príspevok zdieľaný používateľom zendaya (@ Zendaya) 3. septembra 2015 o 21:22 PDT

Miley Cyrus

Moja mama v reálnom živote kráľovná emoji @ tishcyrus #myqueen

Príspevok zdieľaný používateľom Miley Cyrus (@mileycyrus) 22. decembra 2015 o 18:04 PST

Lea Michele

Ďalší deň, iný čas skorého volania! Vypnuté na nastavenie ... Takže ospalé! Môžem nosiť svoje pjs do práce? #hlava postele

Príspevok zdieľaný používateľom Lea Michele (@ leamichele) 4. novembra 2015 o 5:57 hod. PST

Kendall Jenner

Príspevok zdieľaný používateľom Kendall (@ kendalljenner) 26. apríla 2015 o 9:28 hod. PDT

zdroj: